Kontakt: robotkowa_seremity@WYTNIJ_TOtlen.pl

30 kwietnia 2009

Kwietniowe spotkanie kołderkowe

W ostatni weekend byłam na kołderkowym spotkaniu XD
Było bardzo fajnie :)
Wreszcie udało mi się skończyć zaczętą na poprzednim spotkaniu poduszkę:

Zaczęłam drugą, ale niestety skończyć mi się nie udało :( 2 kwadratowych pikowań zabrakło mi do skończenia wieszchu. Być może udało by mi się skończyć, gdybym nie chciałabym być ambitna i nie zaczęła robić marchewkowych aplikacji... zajęły mi one mnóstwo czasu i nie zdążyłam :(
Tu widać jak robiłam aplikację:

A tu kanapkowanie:

Jak widać miałam szczęście szyć na wypasionej Janome eBeaty (stoi za mną) prawie przez całe spotkanie, choć na początku pierwszego dnia szyłam na starym Łuczniku, przy którym na zdjęciu siedzi Wanda S, potem jednak okazało się, że Janome jest wolna XD
Zdjęcia "pożyczyłam" z galerii na forum kołderek, mam nadzieję, że autorki (ani osoby sfotografowane na 2 zdjęciu) nie będą mi miały tego za złe.

Chciałam jednocześnie podziękować za wyróżnienie:

Janoli i Kadze. Ponieważ mam wrażenie, że wszyscy na których blogi zaglądam to wyróżnienie już dostali, więc nie będę wyznaczać dalej.

A tak całkiem z innej beczki to pragnę się pochwalić, że mojemu bordowemu ażurowemu drutowemu sweterkowi brakuje już tylko rękawów i wykończenia :) Boję się trochę tych rękawów, bo w sumie są to moje pierwsze drutowe rękawy... dziś zszyłam drugie ramię i nabrałam pierwszy rękaw (będę robić od góry)... zobaczymy co z tego wyrośnie...

4 komentarze:

makneta pisze...

Śliczna poduszeczka. Super pikowania. Fajnie, że mogłaś być na spotkaniu. Bardzo żałuję, że nie jest mi dane przyjechać do Warszawy na to spotkanie i Was poznać.
Pozdrawiam
Makneta

splocik pisze...

Zapraszam do mnie (splocik.blox) po niespodziankę.
Pozdrawiam ciepło.

barbaratoja pisze...

Skorzystałam z Twoich podpowiedzi i od dzisiaj mam czytnik RSS.Świetna rzecz.Świetne podusie i kołderki robicie dla dzieci, dojrzewam do tego, by sama czasami coś dla maluchów zrobić.

aaannusia pisze...

Ja również słyszałam o kołderkach. To super pomysł. Jak można się przyłączyć do tego koła kołderkowego? Nie jestem z Warszawy ale przecież istnieje poczta :)