Kontakt: robotkowa_seremity@WYTNIJ_TOtlen.pl

25 marca 2012

Łódźkie spotkanie robótkowe - 18.03.2012

W poprzednią niedzielę wybrałam się na łódzkie spotkanie robótkowe organizowane na forum gazety. Sama na to forum nie zaglądam, odkrycie zaś tego, że także w Łódzi organizowane są takie spotkania zawdzięczam Dorotce, która przesłała mi linka.

Na spotkaniu było bardzo miło. Poznałam bardzo sympatyczne kobitki, a ciekawe, okazało się, że większość z nich mieszka na Bałutach, czyli w dzielnicy, do której ja będę się w kwietniu przeprowadzać :)

A oto i nasz ekipa:


Od lewej: ja, Ania, Grażyna, Mirka, Małgosia, Jola i Ania. Mam nadzieje, że nie pomyliła imion, a jeżeli tak to mnie poprawcie.

A także nasze robótki:


Następne spotkanie zostało ustalone na 15 kwietnia. Już nie mogę się doczekać :)

9 komentarzy:

Nitki A nitki pisze...

Witaj!oczom nie wierze,jak się ciesze,że w Łodzi tez odbywają się spotkania robótkowe.Gdzie się spotykacie?Chętnie dołączę jak całkiem wyzdrowieje,potrącił mnie samochód i chodzę w gorsecie .Pozdrawiam serdecznie:)))

Sylwia 'Seremity' Zając pisze...

Ja też nie widziałam do niedawna :)
Spotykamy się w Retro Cafe na Moniuszki :)
Bardzo serdecznie zapraszamy i zdrowiej szybko. Mam nadzieje, że nic bardzo poważnego Ci się nie stało.

Dorota pisze...

Cieszę się, że mogłam się przydać! Szkoda, że nie spotykamy się już w Szarotkowie, ale dobrze, że masz nowe koleżanki i już trochę mniej za nami tęsknisz ;-) Pozdrawiam.

Sylwia 'Seremity' Zając pisze...

Dorotko, może kiedyś jednak uda mi się dotrzeć na Szarotkowo, tak całkiem bym tego nie skreślała :)
A za Tobą i tak będę tęsknić :)

Dorota pisze...

Ja też liczę na to, że jeszcze się spotkamy, w Szarotkowie czy może gdzieś indziej. Ale szkoda, że Cię tu już nie ma....

Grizolda pisze...

O rety. Trafiłam na twojego bloga przez RAV i łodzianka!!!!Od jakiegoś czasu grzebię w sieci w poszukiwaniu łódzkich spotkań robótkowych :)Mam nadzieję, że w przyszłości będę mogła dołączyć :)

modesty pisze...

nie wiedziałam że w Łodzi są takie spotkania a mieszkam niedaleko pozdrawiam

modesty pisze...

można się do Was przyłączyć na tych spotkaniach robótkowych? może razem ze 3 osoby by przyjechały wliczając mnie tylko kiedy by takie spotkanie było jakbyś mi mogła na maila wrzucić datę następnego spotkania będę wdzięczna pozdrawiam Basia

Sylwia Seremity Zając pisze...

Grizolda, modesty, przepraszam was dziewczyny. Mam włączoną moderację komentarzy pod starymi wpisami i niestety dopiero teraz zobaczyłam to co napisałyście.
Najbliższe spotkanie myślę, że będzie w styczniu, choć nie znamy jeszcze konkretnej daty. Jeżeli nadal chciałybyście przyjść, to zapraszamy.